نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Super Firsat وزن 3000 گرم

نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Super Firsat وزن 3000 گرم

Finish dishwasher salt Super Firsat model weight 3000 grams

  • قابلیت ها:لکه زدایی، جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی، عملکرد نمک ظرفشویی
  • رایحه:ندارد
  • صادر کننده مجوز:سازمان غذا و دارو
وضعیت کالا: اتمام موجودی

نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Super Firsat وزن 3000 گرم

تمامی ماشین‌های ظرفشویی برای شست و شوی ظروف کثیف شده، عملکردی مشابه یکدیگر دارند: همگی آن‌ها با فشار آب، ذرات چربی به جای مانده بر روی ظروف را از بین می‌برند و لکه‌های چای و قهوه را به وسیله‌ی ترکیبی از فشار آب و مواد شوینده موجود در محفظه مخصوص خود، حل می‌کنند‌. این فشار آب عموماً باعث کدر شدن بدنه ظروف (لایه خارجی آن‌ها) می‌شود و می‌تواند براقیت و جلای آن‌ها را رفته رفته از بین ببرد. به همین منظور، افرادی که این موضوع را می‌دانند از یک نمک ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنند. همانطور که برای شستشوی دقیق و تمیز ظرف‌ها به یک ماده شوینده (ژل، قرص و یا پودر ماشین ظرفشویی) نیاز است، برای سالم ماندن بدنه ظروف نیز نیاز به یک نمک مخصوص ظرفشویی دارید. یکی از مزایای استفاده از نمک ظرفشویی، کاهش رسوبات آهکی است. همانطور که می‌دانید، در آب آشامیدنی تصفیه نشده برخی مناطق شهرها، مقداری کلر و ترکیبات دیگر وجود دارد. این ترکیبات با بر جای ماندن بر روی سطوح، رسوباتی را تولید می‌کنند. فشرده شده و جمع شدگی تمامی این رسوبات می‌توانند در نهایت باعث گرفتگی مسیر آب در ماشین ظرفشویی شوند. تمامی این اتفاقات می‌توانند عمر ماشین ظرفشویی شما را کم کنند زیرا پمپ ماشین برای اینکه بتواند فشار بیشتری تولید کند و با فشار بیشتری آب را بر روی ظرف‌ها بپاشد، مستقیماً به باتری فشار می‌آورد.  پیشنهاد ما به شما استفاده از یک نمک ظرفشویی باکیفیت مانند نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Super Firsat است.

نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Super Firsat وزن 3000 گرم

مزایای نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Super Firsat

نمک ماشین ظرفشویی مورد بحث که توسط برند معتبر ترکیه‌ای فینیش ساخته شده‌است، می‌تواند از افتادن خطوط ریز بر روی ظروف و لب‌پر شدن لیوان‌ها و بشقاب‌ها جلوگیری کند. این نمک همچنین می‌تواند از انباشته شدن رسوبات آهکی درون ماشین ظرفشویی جلوگیری به عمل آورد؛ همین امر به تنهایی می‌تواند به کاهش مصرف انرژی در ماشین ظرفشویی کمک کند زیرا بدون وجود رسوبات آهکی، پمپ برای گرم کردن آب، نیازی به مصرف انرژی بیشتر ندارد‌. شما میتوانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

ویژگی‌های نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Super Firsat

  • دارای قابلیت لکه‌زدایی قوی
  • ممانعت از ایجاد خطوط ریز و خراش‌های کوچک بر روی بدنه لیوان‌ها و دیگر ظروف
  • از بین برنده رسوبات و جلوگیری از انباشته شدن این رسوبات آهکی در بدنه ماشین ظرفشویی

روش استفاده از نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Super Firsat

  • معمولا همه‌ی ماشین‌های ظرفشویی موجود در بازار، دارای یک مخزن مخصوص برای ریختن نمک ظرفشویی هستند. این مخازن معمولا در کف ماشین تعبیه شده‌اند و با چرخاندن آن‌ها به سمت خلاف عقربه‌های ساعت، درشان باز و قابل استفاده می‌گردند. مخزن را باز کرده، سپس داخلش به مقدار مناسب نمک بریزید. (بهتر است به اندازه دو بند انگشت، سر مخزن خالی بماند؛ پر کردن افراطی و بیش از حد مخزن می‌تواند صدماتی را وارد‌ آورد و باعث ایجاد سفیدک بر روی ظروف شود.) در آخر، پس از بستن درب مخزن، ماشین را روشن کنید.
نظر خودتان را بنویسد