متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی فینیش رایحه لیمویی 400 میل

مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی فینیش رایحه لیمویی 400 میل

Dishwashing liquid Finish 400 ml FINISH

 • از بین برنده ذرات باقیمانده غذا بر روی ظروف
 • افزایش سرعت خشک شدن ظروف و براق شدن آن‌ها
 • مانع بر جا ماندن لکه‌ بر روی ظروف (لکه‌‌های آب به هیچ عنوان روی ظروف باقی نمی‌ماند)
 • محافظت از ظروف (خصوصا ظرف‌های شیشه‌ای و کریستال)
 • حاوی رایحه لیمو
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی فینیش رایحه لیمویی

  اگر بخواهیم هر باری که ماشین ظرفشویی را پر از ظرف می‌کنیم، از شست و شوی بی نقض و تمیز آنها اطمینان پیدا کنیم، بهتر است که از مایع جلا دهنده  فینیش استفاده کنید. مایع جلا دهنده فینیش برای براق بودن و بی لکه بودن ظروف پس از هر بار شستشو، محافظت از ظروف شیشه‌ای شما و بهبود فرآیند خشک ‌سازی طراحی شده است. امروزه همه ماشین‌های ظرف‌شویی موجود، محفظه‌ جداگانه‌ای برای افزودن مایع جلا دهنده دارند. مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی فینیش، حاوی رایحه لیمو و در حجم 400 میل به بازار عرضه شده است. استفاده از این مایع شوینده راه حلی مناسب برای از بین بردن لکه های ناشی از شستشو، ذرات باقی مانده غذا و قطره های آب روی ظروف است.

  در واقع جلادهنده فینیش، قطرات آب را از بین برده و سبب تسریع فرآیند خشک شدن ظروف می شود. استفاده از این مایع منجر به درخشانی فوق العاده و بی نظیر ظروف شما می‌شود. اگر به دنبال دست یابی به ظروفی تمیزتر، بدون لکه و با درخششی خیره کننده هستید، مایع ظرفشویی جلادهنده برند فینیش حاوی رایحه لیمو بهترین پیشنهاد برای شماست.

  روش استفاده مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی فینیش

  میزان کافی از جلادهنده ماشین ظرفشویی فینیش را در محفظه مربوطه ریخته و درجه آن را طبق راهنمای ماشین ظرفشویی خود تنظیم کنید. جلادهنده را در مرحله آخر یعنی خشک کردن بر روی ظروف بریزید تا قطره های آبی که روی ظرف مانده است از بین برود.

  شما می توانید مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی فینیش را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری نمایید.

  سایر
  حجم 400 میل
  برند فینیش