کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر

کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر

Demo Lafarre analgesic, anti-inflammatory and anti-bruise cream

 • کرم حاوی عصاره آرنیکا و رزماری
 • ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر

  کرم آرنیکا و رزماری دمو لافارر ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی به طور همزمان می باشد، التهابات و کبودی ناشی از لیزر، لیپوساکشن، تزریق بوتاکس، ژل و چربی را برطرف می کند و همچنین تسکین دهنده دردهای ماهیچه ای، روماتیسمی و واریس های سطحی است. این محصول التیام بخش التهابات ناشی از حساسیت های تماسی می باشد.کرم آرنیکا و رزماری دمو لافارر دارای عصاره های گیاهی آرنیکا و رزماری می باشد. این کرم به طور هم زمان دارای اثرات ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی است. کرم آرنیکا و رزماری دمو لافارر دارای عصاره گیاه آلوئه ورا می باشد. بنابراین موجب تسکین التهابات پوستی پس از لیزر می گردد. کرم دمو لافارر بر پایه فرمولاسیون گیاهی تولید شده است. این امر موجب کاهش عوارض جانبی پوستی ناشی از استفاده از محصولات شیمیایی می شود. این محصول به صورت کرم تولید شده است. بنابراین آثار چرب کنندگی پمادهای با کاربردی مشابه را ندارد. این کرم دارای خصوصیاتی همچون کمک به تسکین دردهای عضلانی و کشیدگی، رفع کبودی و التهابات ناشی از جراحات است. کرم دمو لافارر موجب تسریع ترمیم آسیب های وارده و افزایش گردش خون موضعی می شود.

  کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر

  ویژگی های کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر

  • رفع کبودی و التهاب پس از لیزر، لیپوساکشن، تزریق بوتاکس، ژل و چربی
  • تسریع در ترمیم و تسکین دردهای حاصل از واریس های سطحی
  • جلوگیری از خارش و التهاب ناشی از حساسیت های تماسی
  • تسکین التهاب ناشی از جراحات و آسیب های فیزیکی
  • بهبود گردش خون موضعی و تقویت دیواره مویرگی
  • کمک به التیام کشیدگی و خستگی عضلانی
  • تسکین دردهای ماهیچه ای و روماتیسمی
  • حفظ رطوبت و نرمی پوست

  ترکیبات کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر

  متیل گلوکز دی اولئات 120 مول اتوکسیله، عصاره گیاهان آرنیکا، آلوئه ورا، اسید استئاریک، بابونه، روغن بادام، رزماریۀ، وازلین، لانولین، آب دیونیزه، منو استئارات، پروپیلن گلیکول، گلیسرین منو استئارات، پارافین مایع، تری اتانول آمین، اسانس، ایزوتیازولینون، ویتامین A و E

  آرنیکا: بعنوان مرهم در شکسته بندی و رفع جراحات و قطع خونریزی استفاده می شود. برای درمان سرماخوردگی، گرفتگی عضلات، تسکین زخم ها و جراحت های ناشی از ضربه مورد استفاده است.

  رزماری: به دفع صفرا کمک کرده و با گرفتگی عضلات دستگاه گوارش مقابله می کند. این گیاه معطر حاوی خواص ادرارآوری است و به همین علت، روی کلیه ها اثر می گذارد. همچنین از ابتلا به روماتیسم پیشگیری می کند. برخی دیگر از فواید گیاه رزماری توانایی تقویت حافظه، بهبود خلق و خو و سم زدایی بدن است.

  لطفا دقت کنید

  مقدار مورد نیاز از کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر را روی ناحیۀ مورد نظر مصرف نموده و ماساژ دهید. برای گرفتگی و دردهای عضلانی بهتر است بعد از حمام آب گرم استفاده شود. کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر در جای خشک، خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

  شما می توانید کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی دمو لافارر را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع کرم
  برند لافارر (La farrerr)
  کارایی تسکین دردهای عضلانی, کاهش التهاب
  مناسب برای: انواع پوست
  نظر خودتان را بنویسد