متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
شامپو مو تقویت کننده و حجم دهنده دیپ سنس مدل Malva Sylvestris

شامپو مو تقویت کننده و حجم دهنده دیپ سنس مدل Malva Sylvestris حجم 200 میلی لیتر

Deep Sense Malva Sylvestris Amla Fortifying Hair Shampoo 200ml

  • خصوصیت:تقویت‌کننده، حجم دهنده
  • مناسب برای:آقایان/خانم ها
  • ویتامین:ندارد
  • عصاره:دارد
  • مخصوص:موهای آسیب دیده، انواع موها

انقضای این محصول آبان 1403 می باشد

وضعیت کالا: اتمام موجودی

شامپو مو تقویت کننده و حجم دهنده دیپ سنس مدل Malva Sylvestris

رنگ، مش و سایر عوامل شیمیایی که بانوان برای زیباتر شدن موهای خود استفاده می کنند، پس از مدتی باعث آسیب به موها میشود و آنها را شکننده و آسیب پذیر می کند. شامپوهای بسیاری در بازار برای انواع موها وجود دارد. یکی از این محصولات مراقبت از مو، شامپو تقویت کننده و حجم دهنده دیپ سنس مدل Malva Sylvestris است. شامپوی تقویت کننده و حجم دهنده دیپ سنس مدل Malva Sylvestris زیر مجموعه برند محبوب سی گل برای شستشوی موهایی که به دلیل رنگ آمیزی یا دکلره مو ویا سایر عوامل، آسیب دیده و شکننده هستند مناسب است. 

شامپو مو تقویت کننده و حجم دهنده دیپ سنس

بهترین حالت شناسایی نوع مو و نحوه انتخاب شامپوی مناسب

جهت شناخت و شناسایی نوع موهای خود، پس از استحمام و شستشوی مو، موهای خود را در یک حوله پیچیده و با فشار آهسته دست روی حوله، موها را خشک نمایید. کف سر و موها را به هیچ عنوان ماساژ ندهید. پس از چهل و هشت ساعت بخشی از موهای فرق سر را کنار زده و با نوک انگشت روی پوست سربکشید. بعد انگشت را به دقت بررسی کنید. شما می توانید از این طریق جنس موهای خود را شناسایی نمایید.

نکات و راهنمایی های انتخاب شامپو مناسب انواع موها 

شامپو برای تمیز کردن مو و کثیفی پوست سر طراحی شده است. در حالیکه شاید شما به یک عامل پاک کننده مو فکر کنید؛ اما باید پوست سرتان را نیز در نظر داشته باشید. بهتر است بدانید که چه نوع شامپو و نرم کننده ای برای موهای شما مناسب است.

شامپو مناسب موی چرب

اگر پوست سر چرب و موهای خشک دارید، که بسیار رایج و معمول است؛ باید شامپویی را انتخاب کنید که مخصوص پوست چرب باشد و یک نرم کننده ای که مخصوص موهای خشک است و سبب آبرسانی و احیای مو می شود.

شامپو مناسب موی خشک

از شامپوهایی که تقویت کننده و حجم دهنده هستند، اجتناب کنید. این محصولات میتوانند رطوبت پوست سرتان را کاهش داده و یا حتی از بین ببرند. برای پوست سری که فقط اندکی   بدون خارش و خشک است، به دنبال شامپو هایی باشید که آبرسانی و نرم کنندگی و رطوبت پوست سر را افزایش می دهند. این محصولات سبب حفظ رطوبت می شوند و برای پوست سر شما نیز مناسب هستند. اگر پوست سر خشکی دارید؛ شامپو های را که مخصوص پوست سر خشک هستند انتخاب نمایید. اکثر ترکیبات این شامپوها، منتول و درخت چای است که میتواند به رطوبت رسانی کمک کنند. 

مشخصات شامپوی مناسب موهای معمولی

بهترین نوع مو ها، موهای معمولی است که اغلب درخشنده و براق هستند ، این نوع از موها نه بسیار چرب و نه بسیار خشک می باشند و شما هیچ گونه کدری در آن مشاهده نخواهید کرد. اگر دارای این نوع مو هستید؛ پیشنهاد ما این است که هر روز موهایتان را نشویید؛ بلکه یک روز درمیان به شستن موهای خود اقدام نمایید.

راهنمای استفاده از شامپو تقویت کننده و حجم دهنده دیپ سنس مدل Malva Sylvestris

از شامپو تقویت کننده و حجم دهنده دیپ سنس مدل Malva Sylvestris حداقل 3 الی 4 مرتبه در طول هفته استفاده کنید. مقدار مناسب از شامپو را بر روی پوست سر ریخته و 3 تا 5 دقیقه ماساژ دهید، در صورت نیاز تکرار کنید.شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری نمایید.
سایر
حجم 200 میلی لیتر
ویتامینه ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره آملا، مالوا و زیرفون
سایر توضیحات
  • خصوصیت : تقویت‌کننده , حجم دهنده
  • مناسب برای : آقایان/خانم ها
  • مخصوص : موهای آسیب دیده , انواع موها