شامپو ضد زردی دیپ سنس حجم 200 میلی لیتر

شامپو ضد زردی دیپ سنس حجم 200 میلی لیتر

Deep Sense Bleach Blonde Shampoo 200ml

 • مناسب موهای بلوند، سفید و خاکستری
 • مقابله موثر و پایدار با زردی مو
 • مرطوب کننده و محافظ کوتیکول مو
 • افزایش انعطاف پذیری و درخشندگی طبیعی موها

 • انقضای این محصول فروردین 1404 می باشد

  وضعیت کالا: موجود در انبار
  تولید کننده: دیپ سنس
  کد کالا: 0070000289
  ۷۴,۵۰۰ تومان ۲۲%
  ۵۸,۰۰۰ تومان

  نقد و بررسی شامپو ضد زردی دیپ سنس

  رنگ، مش و سایر عوامل شیمیایی که بانوان برای زیباتر شدن موهای خود استفاده می کنند، پس از مدتی باعث آسیب به موها میشود و آنها را شکننده و آسیب پذیر می کند. شامپوهای بسیاری در بازار برای انواع موها وجود دارد. یکی از این محصولات مراقبت از مو، شامپو ضد زردی دیپ سنس است. شامپو ضد زردی دیپ سنس زیر مجموعه برند محبوب سی گل برای شستشوی موهایی که به دلیل رنگ آمیزی یا دکلره مو آسیب دیده و شکننده هستند مناسب است. شامپوی ضد زرد Deep Sense برای موهای بلوند، خاکستری و سفید مناسب است که با فرمولاسیون منحصر به فرد خود از زردی مو جلوگیری می کند. این شامپو علاوه بر اینکه توانایی مقابله موثر و دائمی با زردی مو را دارد، باعث رطوبت و انعطاف پذیری و درخشندگی مو می شود و از کوتیکول مو در برابر عوامل مضر و مضر محافظت می کند.برند سی گل در ترکیبات این محصول از عصاره مریم گلی، عصاره گل گندم و روغن آملا که سرشار از ویتامین C است، استفاده شده است.

  شامپو ضد زردی دیپ سنس

  بهترین حالت شناسایی نوع مو و نحوه انتخاب شامپوی مناسب

  جهت شناخت و شناسایی نوع موهای خود، پس از استحمام و شستشوی مو، موهای خود را در یک حوله پیچیده و با فشار آهسته دست روی حوله، موها را خشک نمایید. کف سر و موها را به هیچ عنوان ماساژ ندهید. پس از چهل و هشت ساعت بخشی از موهای فرق سر را کنار زده و با نوک انگشت روی پوست سربکشید. بعد انگشت را به دقت بررسی کنید. شما می توانید از این طریق جنس موهای خود را شناسایی نمایید.

  نکات و راهنمایی های انتخاب شامپو مناسب انواع موها 

  شامپو برای تمیز کردن مو و کثیفی پوست سر طراحی شده است. در حالیکه شاید شما به یک عامل پاک کننده مو فکر کنید؛ اما باید پوست سرتان را نیز در نظر داشته باشید. بهتر است بدانید که چه نوع شامپو و نرم کننده ای برای موهای شما مناسب است.

  شامپو مناسب موی چرب

  اگر پوست سر چرب و موهای خشک دارید، که بسیار رایج و معمول است؛ باید شامپویی را انتخاب کنید که مخصوص پوست چرب باشد و یک نرم کننده ای که مخصوص موهای خشک است و سبب آبرسانی و احیای مو می شود.

  شامپو مناسب موی خشک

  از شامپوهایی که تقویت کننده و حجم دهنده هستند، اجتناب کنید. این محصولات میتوانند رطوبت پوست سرتان را کاهش داده و یا حتی از بین ببرند. برای پوست سری که فقط اندکی   بدون خارش و خشک است، به دنبال شامپو هایی باشید که آبرسانی و نرم کنندگی و رطوبت پوست سر را افزایش می دهند. این محصولات سبب حفظ رطوبت می شوند و برای پوست سر شما نیز مناسب هستند. اگر پوست سر خشکی دارید؛ شامپو های را که مخصوص پوست سر خشک هستند انتخاب نمایید. اکثر ترکیبات این شامپوها، منتول و درخت چای است که میتواند به رطوبت رسانی کمک کنند. 

  مشخصات شامپوی مناسب موهای معمولی

  بهترین نوع مو ها، موهای معمولی است که اغلب درخشنده و براق هستند ، این نوع از موها نه بسیار چرب و نه بسیار خشک می باشند و شما هیچ گونه کدری در آن مشاهده نخواهید کرد. اگر دارای این نوع مو هستید؛ پیشنهاد ما این است که هر روز موهایتان را نشویید؛ بلکه یک روز درمیان به شستن موهای خود اقدام نمایید.

  راهنمای استفاده از شامپو ضد زردی دیپ سنس حجم 200 میلی لیتر

  از شامپو ضد زردی دیپ سنس حجم 200 میلی لیتر حداقل 3 الی 4 مرتبه در طول هفته استفاده کنید. مقدار مناسب از شامپو را بر روی پوست سر ریخته و 3 تا 5 دقیقه ماساژ دهید، در صورت نیاز تکرار کنید.

  شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت از  فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری نمایید.

  سایر
  حجم 200 میلی لیتر
  ویتامینه دارد
  نوع ویتامین ویتامین C
  عصاره دارد
  نوع عصاره عصاره مریم گلی، عصاره گل گندم
  راهنمای استفاده مقدار کافی از شامپو را بر روی موهای مرطوب ماساژ دهید و بگذارید با توجه به نتیجه دلخواه بر روی موها باقی بماند. سپس آبکشی نمایید. محصول را یکبار در هفته و یا هر زمان که زردی مو ایجاد شد مصرف کنید.
  نظر خودتان را بنویسد