کوله پشتی کله گاوی 40+5 لیتری - مدل POLAR

کوله پشتی کله گاوی 40+5 لیتری - مدل POLAR

cow head Backpack 40+5L POLAR

 • دارای توری عرق گیر گردش هوا در قسمت پشتی کوله
 • دارای بندهای تنظیم فشرده سازی در دو طرف
 • دارای محل نگهداری کیسه آب
 • دارای بند نگهدارنده مخصوص حمل باتوم ، تبر یخ و تجهیزات دیگر
  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  کوله پشتی 40+5 لیتری کله گاوی مدل POLAR

  کوله پشتی 40+5 لیتری کله گاوی مدل POLAR، از پارچه نایلونی سبک و بسیار مقاوم ساخته شده است که متناسب با آناتومی بدن انسان طراحی شده و از نظر تنظیم بندها و اتصالات، بسیار استاندارد ساخته شده است و انتخابی مناسب برای یک سفر کوهنوردی میباشد. این کوله پشتی به دلیل کمر طبی و همچنین کف نصب شده در ناحیه کمر، کمترین فشار را به کمر وارد می کند. قسمت پشت این کیف، دارای محفظه و شیارهایی است که جریان هوا و عدم تعرق ایجاد می کند. کوله پشتی 5+40 لیتری پکینیو کله گاوی مدل Polar از پارچه با کیفیت خوب و دوختی محکم تشکیل شده و در قسمت پشتی آن یک توری عرق گیر وجود دارد که علاوه بر راحتی بیشتر، مانع عرق کردن فرد نیز می شود. این کوله پشتی دارای دسترسی بالا، پایین و دیافراگم است. می توان از قسمت پایین کوله برای حمل کیسه خواب استفاده نمود.

  دیافراگم به صورت زیپی قابلیت باز و بسته شدن را دارد. این کوله پشتی دارای یک جیب زیپ دار در جلو، دو جیب پارچه ای جانبی، یک جیب زیپ دار در سمت چپ، دو جیب در ناحیه سر(یکی در رو و یکی زیر) و دو جیب زیپ دار بر روی کمربند است. محفظه نگهداری کیسه آب در داخل کوله است. خروجی محفظه از بالا سمت چپ و برای آویزان نگهداشتن کیسه آب محفظه به یک تسمه مجهز شده است. برای حمل راحت تبر یخ و عصای کوهنوردی در دو سمت کوله دو تسمه در نظر گرفته شده است. از دیگر ویژگی های آن می توان به بند سینه قابل تنظیم، سوت اضطراری روی سگک سینه، بند بارکشی و تسمه های فشرده سازی جانبی اشاره کرد. برای حمل راحت تبر یخ و عصای کوهنوردی در دو سمت کوله دو تسمه در نظر گرفته شده است. از دیگر ویژگی های آن می توان به بند سینه قابل تنظیم، سوت اضطراری روی سگک سینه، بند بارکشی و تسمه های فشرده سازی جانبی اشاره کرد. شما میتوانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  ابعاد
  30*35*65 سانتی متر
  وزن

  1300 گرم
  حجم
  5 +45 لیتر
  نظر‎های کاربران
  کوله کله گاوی قرمز
  در
  کوله خیلی خوبیه و سبکه و به هیچ وجه به کمر و ستون فقرات فشار نمیاره کیفیت ساختشم عایه فقط 1 روز دیرتر از تایمی که گفته بودن به دستم رسید.
  1موافق 0مخالف
  نظر خودتان را بنویسد