شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده سینره

شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده سینره

Cinere shampoo for dry and brittle hair

 • حاوی آووکادو، ویتامین F و E
 • رطوبت رسان و افزایش حالت پذیری موها
 • تقویت و ترمیم مو به واسطه ویتامین F
 • دارای پرو ویتامین B5
 • حفظ رطوبت مو و افزایش مقاومت مو
 • پیشگیری از ایجاد موخوره، الکتریسیته وشکنندگی موها
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده سینره

  شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده سینره مناسب برای موهای خشک و دارای عصاره آووکادو می باشد در این شامپوی سینره از خواص آووکادو و اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 استفاده شده تا خشکی و شکنندگی مو درمان شود. در این شامپو از سورفاکتنت های ملایم و سازگار با پوست سر و مواد نرم کننده و مرطوب کننده استفاده شده تا تمام مشکلات موی خشک پوشش داده شود. پس از استفاده از شامپو آووکادو سینره یک لایه چربی طبیعی و سبک بر روی موها ایجاد می شود تا رطوبت مو حفظ شود و خشکی مو برطرف شود. دو دلیل برای خشک شدن موها وجود دارد؛ یکی آسیب رسیدن به مو است و دیگری خشکی طبیعی مو. موها برای سالم و لطیف بودن نیاز به آب دارند. وقتی رطوبت کافی به مو نرسد کمبود رطوبت باعث خشکی و وزی مو می شود. در واقع به دلیل رطوبت بیش از حد فضای بیرونی است که موها پف کرده و وز می شوند، زمانی که کمبود رطوبت طولانی مدت شود موها آسیب می بینند و وز می شوند، عواملی مانند تغذیه نادرست، قرار گرفتن در معرض آفتاب، تماس با آب کلر دار، شستن بیش از حد موها، استفاده از وسایل حرارتی و استفاده از محصولات مو دارای مواد شیمیایی همه باعث خشکی و آسیب دیدن موها می گردند. شامپو آووکادو و ویتامین F با استفاده از سورفاکتنت های ملایم و سازگار با پوست تولید شده و با مواد نرم کننده، مرطوب کننده و مغذی طبیعی، غنی گشته است، به همین دلیل است که این شامپو می تواند  تمامی نیازهای مو های خشک را برآورده کرده و مو ها را نرم، لطیف، سالم و درخشان نماید. پس از مصرف شامپو مخصوص موهای خشک سینره، لایه ای بسیار نازک و بسیار سبک از چربی های طبیعی بر روی تار های مو ایجاد می شود که موجب حفظ رطوبت و رفع خشکی مو می گردد.

  شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده سینره

  ویژگی های شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده سینره

  شامپو مخصوص موهای خشک سینره با ویتامین F غنی شده است که به ترمیم مو های آسیب دیده کمک کرده و باعث می شود رطوبت مو به طور موثری افزایش پیدا کند، علاوه بر این ویتامین F ریزش مو را کاهش داده و رشد مو را افزایش می دهد.شامپو آووکادو و ویتامین F سینره با بهره‌گیری از خواص اعجاب انگیز آووکادو و اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 در رفع خشکی پوست و مو به بازار عرضه شده است. در فرمولاسیون این شامپو از یک سو از سورفکتنت‌های ملایم و سازگار با پوست استفاده شده و از سوی دیگر با مواد نرم کننده، مرطوب کننده، agent Refatting و مغذی طبیعی، غنی گشته است تا تمامی نیازهای موهای خشک را برآورده کند و موها را نرم، لطیف، سالم و درخشان نماید. پس از شست‌وشو با این شامپو، یک لایه بسیار نازک از چربی‌های طبیعی و بسیار سبک بر روی تارهای مو ایجاد می‌شود که باعث حفظ رطوبت و رفع خشکی مو خواهدشد. وجود ویتامین F دراین شامپو باعث ترمیم موهای آسیب دیده شده و رطوبت مو را به طور موثر افزایش می‌دهد همچنین ریزش مو را کاهش داده و به رشد مو کمک می‌کند. شامپو آووکادو حاوی ویتامین F سینره به افراد دارای موهای خشک کمک می‌کند تا موهایی سالم، خوش حالت و درخشان داشته باشند. 

  شرکت دانش بنیان طبیعت زنده که سال هاست تحت نام تجاری سینره به ارائه محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی مورد نیاز مردم می پردازد، گروهی از شامپو های تخصصی را متناسب با هر نوع مو تولید کرده است. شامپو آووکادو و ویتامین F سینره از جمله این شامپو ها است که با فرمولاسیونی مخصوص مو های خشک و شکننده تهیه شده و به حالت پذیری بهتر و تقویت این نوع مو ها کمک می کند. این شامپو حاوی عصاره آووکادو است که موجب رطوبت رسانی به مو می گردد و ویتامین E موجود در شامپو مخصوص موهای خشک سینره، در برابر عوامل مخرب محیطی اثر حفاظتی دارد. همچنین جهت حفظ رطوبت مو و افزایش مقاومت آن از پرو ویتامین B5 در تهیه شامپو آووکادو و ویتامین F سینره استفاده شده است.

  شما می توانید شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده سینره را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع شامپو
  برند سینره
  عصاره آووکادو
  نظر خودتان را بنویسد