شامپو بدن سینره مخصوص خانم ها حاوی عصاره مگنولیا

شامپو بدن سینره مخصوص خانم ها حاوی عصاره مگنولیا

Cinere Revitalizing Shower Gel For Women 250ml

 • قدرت شویندگی مناسب، بدون ایجاد خشکی روی پوست
 • حاوی عصاره مگنولیا جهت نرمی و لطافت پوست
 • فاقد مواد صابونی
 • با رایحه ای دلپذیر جهت ایجاد حس طراوت و شادابی
 • بدون انجام تست حیوانی یا کرولتی فری

 • انقضای این محصول خرداد 1403 می باشد

  وضعیت کالا: موجود در انبار
  تولید کننده: سینره
  کد کالا: 0070000123
  ۴۵,۰۰۰ تومان ۱۲%
  ۳۹,۵۰۰ تومان

  چرا باید از شامپو بدن استفاده کنیم؟

  این تفکر که هرچه شامپو یا صابون قدرت تولید کف بیشتری  داشته باشد، کیفیتش بهتر است و پوست شما را بیشتر تمیز میکند، تفکری کاملا اشتباه است! در واقع هرچه میزان کف کردن لوازم بهداشتی مانند شامپو یا صابون، بیشتر شود؛ بدان معنا است که میزان قلیایی بودن آن بالاتر بوده و علاوه بر تمیز کردن کثیفی های سطحی پوست، سبب نابودی چربی های طبیعی آن خواهد شد که در نهایت پس از مدتی، باعث خشکی و حساس شدن پوستتان میشود. شامپو بدن از محصولات بهداشتی موثر و روشی عالی برای تمیز کردن بدن در زمان استحمام است. شامپو بدن سینره علاوه بر حفظ سلامت پوست به خاطر بافت نرم ابریشمی سبب ایجاد احساس خوب بر روی پوست خواهد شد.

  شامپو بدن سینره مخصوص خانم ها حاوی عصاره مگنولیا

  تفاوت شامپو بدن و صابون

  صابون های جامد به علت هزینه بالا برای افزودن گلیسیرین و  حفظ حالت جامد آن، عموما فاقد گلیسیرین بوده و حالت قلیایی دارند. ماده مؤثربرای ساخت صابون ها از روغن دانه های گیاهی جدا میشود. این کار از طریق اضافه کردن نمک های خانواده سدیم انجام میشود به همین خاطر صابون ها حالت قلیایی پیدا کرده و PH آن ها در حدود ۸ الی ۹ میباشد. اما شامپوهای بدن با توجه به پروسه تولیدشان و مایع بودن به سادگی قابلیت افزودن گلیسیرن را داشته و بالانس PH آنها به این علت که حالت خنثی دارند، بسیار کم هزینه تر و ساده تر می باشد. تفاوت صابون و شوینده های مایع که به صورت شامپو بدن استفاده میشود، در نوع ترکیبات آن است. در صابون از ترکیبات حلال در چربی و ترکیبات صابونی استفاده می شود. اما در شامپو بدن از مواد غیر صابونی استفاده می‌شود که به PH پوست نزدیک تر است و سبب خشکی و قلیایی شدن پوست نمی شود.

  اولویت با کدام است؟ شامپو بدن یا صابون؟

  بین ترکیبات این دو شوینده تفاوت زیادی وجود ندارد. از لحاظ تاثیرگذاری روی پوست و میزان تمیزکنندگی و شویندگی در یک سطح قرار دارند. اما از لحاظ بهداشتی تر بودن و سهولت مصرف؛ اولویت با شامپو بدن است. چرا که امکان دارد چند نفر به طور مشترک از پن ها استفاده کنند که این امر از لحاظ بهداشتی مطلوب نیست. همچنین، قرار دادن صابون ها در محیط مرطوب حمام، سبب تجمع مقداری آب در داخل ظرف جا صابونی می شود. این مورد می تواند محلی برای تجمع باکتری و آلودگی ها باشد؛ اما مایع شامپو بدن سینره در داخل بطری های دربسته قرار دارد و تماسی بین مایع داخل بسته و مصرف کننده وجود ندارد، بنابراین از این نظر ایمن تر و بهداشتی تر است. توجه کنید که هر صابون مایع یا شامپو بدنی برای پوست مناسب نیست. در مورد انتخاب شامپو بدن و یا صابون مناسب، حتما به نوع پوست و ویژگی محصول مانند: جامد یا مایع بودن و یا رایحه و اسانس آن توجه کافی داشته باشید.

  شما می توانید شامپو بدن حاوی عصاره مگنولیا سینره را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت از  فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری نمایید.

  سایر
  نوع شامپو
  مناسب برای مخصوص خانم ها
  حجم 250 میلی لیتر
  عصاره دارد
  نوع عصاره مگنولیا
  مناسب برای استفاده روزانه
  نظر‎های کاربران
  از بهترینها
  در
  وقتی استفاده میکنم دلم نمیاد از حموم بیام بیرون. نسبت به قیمتش خوب بود انصافا
  0موافق 0مخالف
  عالی
  در
  کیفیت خوبی از نظر شویندگی داره و باعث خشک شدن پوست نمی شه.
  0موافق 0مخالف
  نظر خودتان را بنویسد