متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
ژل کرم ضد جوش سینره حجم 30 میلی لیتر

ژل کرم ضد جوش سینره حجم 30 میلی لیتر

Cinere Anti Acne Gel 30ml

 • دارای روغن درخت چای؛ مؤثرترین ماده آنتی باکتریال گیاهی تایید شده
 • رفع انواع جوش های التهابی، سر سیاه و سر سفید
 • دارای عصاره بابونه با اثرات ضد التهابی و التیام بخش
 • جلوگیری از باقی ماندن جای جوش
 • بدون انجام تست حیوانی یا کرولتی فری

 • انقضای این محصول خرداد 1403 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  ژل ضد جوش سینره

  افرادی که پوست چرب دارند بیش از دیگران در معرض جوش و آکنه روی پوست خود هستند و همیشه احساس ناراحتی می کنند و به دنبال راه حلی برای آن هستند. آکنه صورت مشکل شایعی است که بیشتر در سنین نوجوانی به دلیل تغییرات هورمونی روی پوست ظاهر می شود، البته این نوع آکنه موقتی و گذرا است، اما در سنین دیگر ممکن است افراد به دلایل مختلفی با این مشکل مواجه شوند که باید پیدا شود. و برای درمان آن اقدام کنند. زمانی که علت این جوش ها حاد نیست، استفاده از محصولات مراقبت از پوست و بهداشتی که دارای ترکیبات موثر برای پیشگیری و کاهش جوش و آکنه هستند می تواند به این افراد کمک کند. ژل ضد جوش سینره بافت ژلی دارد و با داشتن ترکیبات گیاهی به رفع انواع جوش های التهابی، سرسیاه و سرسفید روی پوست کمک می کند. این محصول حاوی روغن درخت چای، عصاره بابونه و آویشن است، در پیشگیری از آکنه و کمک به درمان آن تاثیر مثبت دارد و به بسته شدن منافذ باز پوست کمک می کند. ژل ضد جوش سینره به آرامی پوست را لایه برداری می کند و از ایجاد لک و جای جوش روی پوست جلوگیری می کند. این ژل ضد جوش ضد التهاب و التیام بخش است و با افزایش تولید پروتئین به بازسازی سلولی و رفع جوش کمک می کند. یکی از مهمترین مزیت های این محصول عدم آزمایش حیوانی در فرآیند تولید آن می باشد که به این معنی است که در تولید ژل ضد جوش سینره به هیچ حیوانی آسیبی وارد نشده است.

  • جمع آوری و باریک کردن منافذ باز پوست و جلوگیری از بروز آکنه
  • حاوی روغن درخت چای، موثرترین عامل ضد باکتری است
  • عصاره بابونه با اثرات ضد التهابی و التیام بخش
  • رفع سریع انواع جوش ها بدون برجای گذاشتن اثر

  نحوه استفاده از ژل ضد جوش سینرا

  مقدار کمی از ژل ضد جوش سینره را فقط روی جوش بمالید. بعد از 15-20 دقیقه صورت را با آب سرد بشویید. این کار را ۲ تا ۳ بار در روز انجام دهید. توصیه می شود افرادی که پوست حساسی دارند روزی یک بار از این ژل استفاده کنند. بعد از یک تا دو هفته می توان آن را 2 تا 3 بار در روز تکرار کنند.

  ژل ضد جوش

   یک محصول ضد جوش بسیار قوی است که سبب درمان سریع جوش های موضعی و التهابی می شود. 20-15 دقیقه بعد از مصرف ژل ضد آکنه سینره، این ژل کاملا جذب (فولیکول مو) شده و درمان جوش آغاز می گردد. در این محصول از یک کمپلکس گیاهی ویژه و مؤثر استفاده شده که با مکانیزم های مختلف سبب درمان سریع آکنه می شود. اثرات ضد میکروبی و ضد التهابی بسیار قوی روغن درخت چای در کنار اثرات التیام دهندگی و ترمیم کنندگی عصاره های بابونه و آویشن سبب درمان فوری جوش ها می شود. این ژل باعث جمع شدن منافذ باز پوست و جلوگیری از ایجاد جوش می شود. از سوی دیگر با افزایش پروتئین سازی، سلول سازی و بازسازی سلولی سبب برطرف شدن جای جوش می گردد. شما میتوانید انواع محصولات برند سینره را با بهترین قیمت و کیفیت از فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری کنید.

  سایر
  حجم 30 میلی‌لیتر
  ویتامینه خیر
  نوع محفظه نگه دارنده تیوپی
  جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
  راهنمای استفاده با توجه به نوع پوست خود، صورت و مناطق درگیر را با شوینده ای ملایم و یا ژل شستشوی صورت سینره (مخصوص پوست های چرب) بشویید. مقداری از ژل ضد جوش سینره را فقط روی جوش بمالید. بعد از 20-15 دقیقه صورت را با آب سرد بشویید. روزانه 3-2 مرتبه این کار را انجام دهید. توصیه می شود افرادی که دارای پوست های حساس می باشند روزانه یک بار از این ژل استفاده نمایند. بعد از گذشت یک الی دو هفته می توان روزی 2-3 مرتبه مصرف را تکرار نمود.
  سایر توضیحات
 • دارای روغن درخت چای، موثرترین ماده آنتی باکتریال گیاهی
 • رفع انواع جوش های التهابی، سر سیاه و سر سفید
 • دارای عصاره بابونه با اثرات ضد التهابی و التیام بخش
 • جلوگیری از باقی ماندن جای جوش