پودر جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون حجم 550 گرم

پودر جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون حجم 550 گرم

Calgon washing machine scaling powder volume 550 grams

 • از بین برنده روغن، جرم، لکه و کثیفی
 • دارای رایحه صابون مارسیلیا
 • ایجاد بهداشت کامل
 • فاقد مایع لباسشویی
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  پودر جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون حجم 550 گرم

  یکی از وسایل پرکاربرد هر خانه ماشین لباسشویی می باشد که به مرور زمان در قسمت داخلی و لوله های آن، جرم و رسوبات آهکی تجمع می یابند. آب لوله کشی منازل حاوی مقادیر زیادی مواد معدنی از جمله منیزیم و کلسیم می باشد که این مواد در لباسشویی ته نشین شده و به مرور باعث ایجاد جرم می شوند. جرم ابتدا در المنت گرمایشی به وجود می آید که باعث افزایش مصرف برق دستگاه می شود؛ ولی ایجاد جرم در قسمت های دیگر ماشین لباسشویی باعث کاهش عمر مفید و کارایی آن می شود و هزینه تعمیرات آن را افزایش می دهد. بهترین راه حل برای مبارزه با جرم استفاده از انواع محصولات از بین برنده جرم به طور منظم و مواد شوینده در فواصل زمانی مشخص می باشد. پودر جرم گیر کالگون از ایجاد جرم و تجمع رسوبات آهکی در ماشین لباسشویی جلوگیری می کند و از قسمت های داخلی و مهم دستگاه به طور ویژه محافظت می کند.باقی مانده مواد شوینده، جرم و کثیفی در ماشین لباسشویی مهم ترین عامل بوی نامطبوع می باشد که هنگام باز کردن درب دستگاه بوی بد آن حسابی آزار دهنده است. پودر جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون حجم 550 گرم با فرمول 2 در 1 و عملکرد قدرتمند از بین برنده انواع جرم و کثیفی است و از بوی نامطبوع ماشین لباسشویی جلوگیری می کند.

  پودر جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون حجم 550 گرم

  روش مصرف پودر جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون حجم 550 گرم

  1. در محفظه مایع لباسشویی دستگاه ابتدا مایع لباسشویی و سپس پودر جرم گیر بریزید.
  2. در آب های با سختی و میزان جرم زیاد یک پیمانه و در آب با سختی متوسط، یک دوم پیمانه پودر جرم گیر استفاده کنید.
  3. این پودر را برای هر نوع لباس با هر رنگی می توانید استفاده کنید؛ چرا که با محافظت از بافت لباس ها، از زبر و خراب شدن لباس ها جلوگیری می کند.
  4. در هر شستشو از این محصول استفاده کنید.

  ویژگی های پودر جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون حجم 550 گرم

  این محصول باید در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود همچنین برای حفظ کیفیت محصول دمای محیط باید مناسب باشد.  پودر جرم گیر ماشین لباسشویی ۲ در ۱ کالگون حجم ۵۵۰ گرم از خلق جرم و تجمع رسوبات آهکی در ماشین لباسشویی جلوگیری میکنه و از بخش های داخلی و شاخص دستگاه به طور خاص نگهداری میکنه. باقی مانده مواد شوینده، جرم و کثیفی در ماشین لباسشویی شاخص ترین عامل بوی نامطبوع هستش که هنگام باز کرده اند درب دستگاه بوی بد اون حسابی آزار دهنده هست. این محصول به همراه فرمول ۲ در ۱ و عملکرد قوی از بین برنده مدل های جرم و کثیفی هست و از بوی نامطبوع ماشین لباسشویی جلوگیری میکنه.

  شما می توانید پودر جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون حجم 550 گرم  را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع پودر
  برند کالگون
  نظر خودتان را بنویسد