قرص توالت فرنگی ضدعفونی و خوشبو کننده توپی برف

قرص توالت فرنگی ضدعفونی و خوشبو کننده توپی برف

Bref WC 4 Function Formula Power Active

 • قابلیت: خوشبو کننده و ضدعفونی کننده
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • تعداد: 4 عددی
 • مناسب برای: توالت فرنگی
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  قرص توالت فرنگی ضدعفونی و خوشبو کننده توپی برف

  قرص توالت فرنگی برف Bref ضدعفونی و خوشبو کننده به شکل توپی و به منظور استفاده در توالت فرنگی ساخت هشده است. این قرص، دستشویی شما را پاکیزه، خوشبو  و ضدعفونی می کند. شرکت Bref یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین شرکت های تولید مواد شوینده است که ضدعفونی و خوشبوکننده توپی سرویس بهداشتی برف یکی از محصولات شناخته شده این برند است که سال هاست با تولید این قرص کار را برای همه ساده کرده است و در کنار رایحه خوش، نیاز به نظافت و تمیز کردن توالت فرنگی را به حداقل رسانده است.

  خوب است بدانید، قرص ضدعفونی کننده و خوشبوکننده توپی برف ساخت شرکت آلمان است که پس از قرار دادن آن در کنار کاسه توالت در هر بار استفاده از سیفون، آب روی قرص توپی می ریزد و ایجاد رایحه ای خوشایند می کنند و خاصیت آن موجب می شود که دیگر نیاز نباشد برای شستشوی توالت خود از ضدعفونی کننده‌ها استفاده کنید. موردی که مسلما هر یک از ما شاهد آن هستیم، جرم های سیاه رنگ به دور جداره داخلی کاسه است، با این محصول شست و شو و نظافت دیگر نیاز نیست نگران این جرم و سیاهی‌ها باشید چون‌که این قرص از تشکیل آن ها در داخل توالت منزل یا محل کارتان جلوگیری می‌کند.

  این قرص سرویس بهداشتی در بسته 4 و 8 عددی موجود است. امکان دارد شما عادت به استفاده از قرص ها در فلاش تانک داشته باشید، در این صورت می توانید قرص فلاش تانک برف را تهیه فرمایید، لازم به ذکر است که بدانید فلاش تانک ها برای توالت ایرانی و فرنگی قابل استفاده می‌باشد.

  قرص توالت فرنگی ضدعفونی و خوشبو کننده توپی برف

  طرز استفاده از قرص توالت فرنگی:

  فقط کافی است دسته قرص های توپی را با استفاده از دسته متصل به آن از لبه توالت فرنگی خود آویزان کنید. شما می توانید قرص توالت فرنگی ضدعفونی و خوشبو کننده توپی برف را از فروشگاه اینترنتی بالاکا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید. همچنین می‌‌توانید با بهترین قیمت و کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نیاز خود را از بالاکا تهیه نمایید. 

  سایر
  برند برف
  نوع ضدعفونی کننده خوشبو کننده
  نظر خودتان را بنویسد