جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go

جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go

Anchor cordless vacuum cleaner Eufy HomeVac S11 Go

 • وان مکش 120AW
 • وزن سبک
 • قابل استفاده به صورت دستی و عصایی
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go

  جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go با وزن سبک به شما امکان می دهد تا به راحتی آن را حمل کنید و هر گوشه ای را به راحتی تمیز کنید قابلیت Cleans Deeper این امکان را فراهم کرده است هنگامی که در جایی میزان آشغال زیاد باشد جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go با تمام قدرت مکش 120AW آن را جمع آوری کند، در این حالت حداکثر 8 دقیقه شارژدهی دارد و با فعال کردن حالت همه کاره، جاور با توان متوسط کار خواهد کرد که برای تمیز کردن خرده ریزه و گرد و خاک مناسب است. اگر کل خانه نیاز به نظافت دارد حالت low mode را در جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Goفعال کنید، در اینصورت 40 دقیقه شارژدهی دارد. سری های مختلف جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go این امکان را می‌دهد تا هر فضایی را تمیز کنید، چه فضایی که دسترسی به آن سخت باشد و چه یک سطح صاف باشد.

  جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go

  مشخصات جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go

  تکنولوژی Dual-Vortex باعث افزایش کارایی و مهار گرد و غبار برای کاهش آلودگی هوا می شود. جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go قدرت فوق العاده قوی برای انجام هر کاری. در صورت نیاز به یک تمیز کردن عمیق ، حالت حداکثر را فعال کرده و از حداکثر توان 120AW تا 8 دقیقه استفاده کنید. سیستم فیلتراسیون پیشرفته 5 لایه از موتور محافظت می کند و عملکرد موتور را به حداکثر می رساند.

  استفاده و نگهداری از جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go

  با استفاده از برس مینی تختخواب یا مبل خود را از گرد و غبار و خاک ها پاک کنید. فیلتر قابل شستشوی این جارو شارژی با راندمان بالا حداقل تعمیر و نگهداری را تضمین می کند. در صورت نیاز به لمس نرمتر ، از ابزار 2 در 1 استفاده کنید. در عرض چند ثانیه سطل زباله را جدا کرده و تخلیه کنید. چراغ های LED در قسمت برس مناطق تاریک را روشن می کنند تا لکه ای را از دست ندهید.

  شما می توانید جارو شارژی انکر Eufy HomeVac S11 Go را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع جارو شارژی
  برند انکر
  وزن 3 کیلوگرم
  ابعاد 106 × 240 × 1200 میلی‌متر
  برند HomeVac S11 Go
  باتری دارد
  نوع باتری لیتیوم
  نظر خودتان را بنویسد