مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی پورچوز نارنگی و بادام

مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی پورچوز نارنگی و بادام حجم 250 میل

almond dishwashing liquid detergent por coz

 • از بین برنده رسوبات آهکی 
 • از بین برنده چربی ها 
 • تمیز کننده و باز کننده لوله های داخلی دستگاه 
 • افزایش طول عمر دستگاه 
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  نقد و بررسی مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی پورچوز نارنگی و بادام حجم 250 میل

  اکثر افراد گمان می کنند چون ماشین ظرفشویی در هنگام شستن ظروف از آب استفاده میکند، بنابراین تمیز است و به تمیز کردن نیازی ندارد؛ اما رسوب و آهک در بخش های مخفی و زیرین ماشین جمع شده و در دراز مدت علاوه بر صدمه به ماشین، کیفیت شستشوی را نیز تحت‌ تاثیر قرار می‌دهد و ظرف‌ها دیگر مانند گذشته براق و تمیز نخواهند شد. برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی، استفاده از مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی پورچوز یکی از بهترین پیشنهاد های ما برای شماست. مایع جرمگیر ظرفشویی پورچوز، قابلیت جلوگیری از تشکیل رسوبات آهکی و چربی‌ زدایی، ماشین ظرفشویی را دارد. برای خلاص شدن از دست چربی و رسوبات پنهان‌شده در ماشین ظرفشویی، می‌توان از این از جرم گیر ظرف شویی پورچوز استفاده کرد. محلول تمیزکننده‌ی پور چوز دارای یک لایه‌ی آبی‌رنگ با قدرت چربی‌ زداییبسیار بالا است که به‌ علت چگالی کم، بالای لایه‌ی سفید رنگ قرار گرفته است. این لایه‌ی سفید رنگ مانع از ایجاد جرم و رسوب در داخل لباسشویی میشود.

  مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی پورچوز نارنگی و بادام حجم 250 میل

  ویژگی های جرم گیر پور چوز

  • از بین برنده رسوبات آهکی
  • از بین برنده چربی ها
  • باز کننده و تمیز کننده لوله های داخلی دستگاه
  • افزایش طول عمر دستگاه

  در چه مواردی باید از جرم گیر ماشین ظرفشویی استفاده کرد؟

  ماشین ظرفشویی از وسایل بسیار پرکاربرد آشپزخانه است که دایما در حال استفاده از آن هستیم. زمانی ماشین ظرفشویی می‌تواند ظرف‌هایی خوش بو، تمیز و براق را تحویل ما دهد که خود دستگاه نیز تمیز و بدون مشکل باشد. با استفاده طولانی مدت از ماشین ظرفشویی، جرم‌هایی به تدریج در بخش های مختلف ماشین ظرف شویی جمع شده  و کارایی دستگاه را مختل می کنند.. اینجاست که پای جرمگیر ماشین ظرفشویی پورچوز به میان می‌آید. مایع جرمگیر ماشین ظرفشویی، قدرت ماشین ظرفشویی شما را همیشه در سطح بالایی حفظ کند. یکی از بهترین انتخاب ها برای زدودن رسوبات ماشین ظرفشویی، مایع جرمگیر ظرفشویی پورچوز می باشد.

  خرید مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی پورچوز نارنگی و بادام حجم 250 میل

  برند پور چوز Por Coz

  پورچوز نام برند شرکت ترکیه ای است که  محصولات خود را وارد بازار ایران کرده است و در مواردی که سایر شوینده ها از پس تمیزی بر نیامده اند، PORCOZ برتری و کیفیت خود را نشان داده است. مایع جرم گیر PORCOZ بر خلاف جرم گیر های رایج که بوی اسیدی تندی از خود پخش می کنند، بی بو بوده و در هنگام استفاده از آن دیگر نگران تاثیرات تنفسی نباشید. به دلیل داشتن اثر منحصر به فرد و ویژه روی رسوبات آهکی از جرم گیر پورچوز برای تمیز کردن رسوبات سماور و شیرآلات و کتری می توان استفاده کرد.

  نحوه استفاده

  درب بطری جرم گیر PORCOZ دارای قفل ایمنی کودک است و برای باز کردن درب، ابتدا روی درب بطری از بالا فشار می داده و هم زمان با فشار دادن، درب را باز کنیم.

  شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت از  فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری نمایید.

  سایر
  برند porcoz|پورچوز
  مدل جرم گیر ماشین ظرفشویی
  مدل نارنگی و بادام
  حجم 250 میل
  ویژگی از بین برنده چربی ها, از بین برنده رسوبات آهکی, افزایش طول عمر دستگاه, تمیز کننده و باز کننده لوله های داخلی دستگاه
  نظر‎های کاربران
  جرمگیر ماشین لباسشویی
  در
  جرمگیر ماشین لباسشویی پورچوز عالی هست و همه جرم های ماشین را تمیز می کند قیمتش ه به نسبت فینیش بهتر هست ولی کارایی مشابه فینیش رو داره با تشکر از بالاکا
  0موافق 0مخالف
  پورچوز
  در
  عاشق بوی نارنگیش میشید
  واقعا عالی
  0موافق 0مخالف
  نظر خودتان را بنویسد