سی گل

سی گل یکی از شرکت های به نام ایرانی که به تهیه و تولید محصولات آرایشی بهداشتی پرداخته است. این شرکت با شعار حفظ و ارتقای سلامت جامعه در عرصه تولید محصولا آرایشی بهداشتی با فرمولاسیون خاص توانسته جایگاهی خوبی را در بین مصرف کنندگاه بدست بیاورد. سی گل با تهیه مواد اولیه از شرکتهای ممتاز اروپایی مانند روش، هنکل، مرک و... توانسته کیفیت و اثر گذاری قابل قبولی را برای محصولات آرایشی بهداشتی تولیدی خود ترتیب دهد. از جمله فعالیت های شرکت سی گل می توان به ساخت انواع کرمهای آرایشی بهداشتی و خمیر دندان با فرمولاسیون منحصر به فرد اشاره کرد همچنین این شرکن بنام ایرانی جهت پر کردن و بسته بندی محصولات سی گل از تیوپ های لمینت، پلاستیکی و چند لایه و قوطی های شکیل که به صورت سفارشی طراحی شده است استفاده می کند.

شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگیست که در سال 1369 ش. توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل می‌باشد. آقای دکتر اخوی مؤسس این واحد تولیدی تنها متخصص بین المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین الملل می باشند که، با شرکتهای بزرگ ارایشی مانند اورآل، ویشی و لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین المللی و داخلی همکاری داشته‌اند.  ایشان عصاره چهل سال تجربیات خود را در محصولات سی گل فرموله کرده اند. همچین از دیگر افراد قدرتمند در این شرکت آقای مهندس فرید اخوی، سهامدار عمده و مدیر عامل این موسسه هستند، ایشان متخصص در عملیات بازاریابی داخلی و بین المللی، مجرب در زمینه استراتژی های بازار ایران و جهان بوده و با تجربیات خود لابراتوار اخوی را در زمره یکی از پیشروترین شرکتهای ایرانی در زمینه آرایشی و بهداشتی شناسانده است. رضایت مشتریان داخلی، خارجی و تامین کنندگان محصولات سی گل در زمره برنامه ریزی های بلند مدت وی می باشد. از آنجایی که زیبایی و سلامتی سن و سال نمیشناسد همه افراد در هر سنی که هستند باید به زیبایی و سلامت خود اهمیت ویژه ای بدهند. سلامتی موجب می شود که از زندگی به بهترین نحوه لذت ببریم و همچنین زیبایی ظاهری موجب حس نشاط، سرزندگی و افزایش اعتماد بنفس می شود. با توجه به تحقیقات انجام شده اثبات شده است که ورزش و تغذیه مناسب می تواند تاثیر خوبی بر سلامت و زیبایی افراد بگذارد اما این ها به تنهای کافی نیستند.

با استفاده از محصولات زیبایی و مراقبتی می توان بدنی سالم و پوستی زیبا داشت. از گذشته تا به امروز، جوانی و سلامت پوست اهمیت خاصی داشته است. زیرا پوست شما علاوه بر محافظت از بدنتان معرف شما به دنیای  خارج می باشد. فرقی نمی کند شما فردی 14 ساله باشید یا یک فرد 60ساله! بطور مرتب باید از پوستتان با استفاده از روش ها و محصولات مراقبتی و سلامت پوست محافظت کنید. همانطور که می دانیم پوست سطحی ترین ناحیه در بدن می باشد و به همین دلیل هموراه در معرض عوامل محیطی مانند آب و هوای گرم و یا خشک، آلودگی، گردوغبار، اشعه های مضر و ... قرار دارد و معمولا پوست به این عوامل مخرب خارجی به سرعت واکنش نشان داده و آثارشان روی پوست نمایان می‌شود. شرکت بزرگ سی گل با توجه به اینکه رسالت خود را حفظ و ارتقای سلامت جامعه می داند، در تلاش برای تولید محصولات باکیفیت آرایشی بهداشتی می باشد. سی گل برای دستیابی بهترین نتایج و رضایت همواره در تمامی بخش های فعال با اتکا به دانش فنی و تجربه چندین ساله متخصصان، بروز رسانی فرمولاسیون محصولات را با توجه به نیازهای روز جامعه سرلوحه همیشگی کار خود قرار داده اند. چشم انداز این شرکت دست یافتن به جامعه ای سالم تر می باشد که همواره در این راستا تمام تلاش خود را در تولید محصولات سلامت محور بکار گرفته است. شما میتوانید در فروشگاه بالاکا تمام محصولات این برند را مشاهده و خریداری بفرمایید.