هیدرودرم

برند خوشنام ایرانی هیدرودرم  سال 1386 تاسیس شد و با تولید و عرضه محصولات با کیفیت آریشی و بهداشتی توانست در بازار ایران شهرت خوبی را بدست آورد. محصولات هیدرودرم طیف وسیعی از انواع محصولات آرایشی و بهداشتی را شامل می‌شود. بر خلاف دیگر برندهای ایرانی که بدون توجه به نیاز مصرف کننده تعداد محدودی محصول دارند، برند هیدرودرم تقریباً  پکیج کامل آرایشی بهداشتی است. هیدرودرم با تلاش مستمر و توجه به نیاز مصرف کنندگان و همچنین ابداع فرمولاسیون های خاص برای محصولات توانست تنوع محصولاتش را گسترش دهد. سبد محصولات این شرکت بزرگ ایرانی هم اکنون شامل، ترمیم کننده‌های پوست و مو، محصولات آرایشی، کرم‌های ضد آفتاب و لوسیون‌ها، محصولات مراقبت از پوست و مو و ... می شود. البته برندهای هیدرودرم لیدی و هیدرودرم بیبی نیز از زیرمجموعه‌های آن هستند که به نوبه خود توانسته اند محصولات تخصصی و مرغوبی را به بازار ارائه دهند. هیدرودرم علاوه بر تمرکز بروی مراحل تولید محصول به بسته بندی آن نیز اهمیت ویژه ای دارد تا محصولاتش از همه نظ رقابل رقابت با برند های داخلی و خارجی باشد.

همه ما دوست داریم که پوستی درخشان، زیبا و سالم داشته باشیم. زیرا زیبایی و سلامت پوست و مو علاوه بر حس خوب طراوت و نشاط در افزایش اعتمادبنفس ما تاثیر بسزایی دارد. همچنین پوست سطحی ترین ناحیه در بدن می باشد و به همین دلیل هموراه در معرض عوامل محیطی مانند آب و هوای گرم و یا خشک، آلودگی، گردوغبار، اشعه های مضر و ... قرار دارد و معمولا پوست به این عوامل مخرب خارجی به سرعت واکنش نشان داده و آثارشان روی پوست نمایان می‌شود. برای این منظور لازم است تا مراقبت‌هایی از پوست انجام گیرد تا علاوه‌بر حفظ زیبایی و سلامت پوست احساس اعتماد به‌ نفستان نیز از این طریق افزایش یابد. زیبایی و سلامتی سن و سال نمیشناسد همه افراد در هر سنی که هستند باید به زیبایی و سلامت خود اهمیت ویژه ای بدهند. با توجه به تحقیقات انجام شده اثبات شده است که ورزش و تغذیه مناسب می تواند تاثیر خوبی بر سلامت و زیبایی افراد بگذارد اما این ها به تنهای کافی نیستند. با استفاده از محصولات زیبایی و مراقبتی می توان بدنی سالم و پوستی زیبا داشت. امروزه شرکت های زیادی در حال تولید محصولاتی برای ارتقاع سلامت و زیبایی می باشند که از نظر کیفیت و نوع کارایی متفاوت می باشند و هر فرد برای انتخاب محصول مناسب خود باید به نکات زیادی توجه کند. هیدرودرم برندی برای ایرانیان. این شرکت با تولید محصولاتی که مناسب پوست مردم عزیز ایران می باشد پیکیج کامل پوست و  موی را در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار داده است. هیدرودرم با تنوع بیش از 30 نوع محصول شامل مجموعه های تخصصی زیر می باشد فرآورده های ضدآفتاب، فرآورده های روشن كننده، فرآورده های جوان كننده و ضد پیری، فرآورده های لایه بردار، فرآورده های مراقبت از پوست های خشك و بسیار خشك، فرآورده های آنتی آكنه، فرآورده های موبر، فرآورده های محافظت از لب، فرآورده های محافظت از ناخن.

فروشگاه بالاکا برای شما مشتریان عزیز، برترین و با کیفیت ترین کالاهای زیبایی و سلامت را از برند بزرگ و مشهور هیدرودرم فراهم کرده است. شما می توانید از بین تعداد زیاد محصول زیبایی و سلامت برند هیدرودرم، کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.