رکسونا

رکسونا برندی با اصالت استرالیایی در سال ۱۹۰۸ توسط خانم آلیس شِفِر، همسر اس.اف. شِفِر، بنیان‌گذار شرکت دارویی شلدون  ایجاد شد. اولین محصول رکسونا یک پماد شستشو بود که علاوه بر خاصیت ضدباکتری و کیفیت عالی از رایحه جذاب و منحصرفردی نیز برخوردار بود. رکسونا جزء آن دسته از محصولات بود که وقتی وارد بازار شد به پرفروشترین محصول شرکت مبدل شد، این اتفاق انگیزه تلاش و بالا بردن کیفیت و تنوع محصولات را بیشتر کرد. رکسونا با تبلیغات گسترده و محصولات با کیفیت وارد بازار اکثر کشورها شد. هم اکنون محصولات رکسونا در دو لاین زنانه و مردانه شامل اسپری‎‌های ضد تعریق و رول‌های متنوع می باشد. امروزه بسته به جایی که هستید، رکسونا در سراسر جهان به نام‌های‫ Rexona،‏ Rexena،‏ Shield،‏ Degree یا Sure شناخته می‌شود.

برند رکسونا برای اولین بار در سال 1908 و توسط یک داروساز به نام ساموئل فولر شفر و همسرش آلیس به عنوان محصولات مراقبت شخصی طراحی و تولید شدند این دو با پشتکاری که داشتند محصول شرکتشان را وارد بازار کرده و در همان ابتدای کار به علت کیفیت بالای محصول شاهد استقبال خوبی از آن بودند. رکسونا در ابتدا یک پماد شستشو بود که علاوه بر خاصیت ضد باکتری و کیفیت عالی از رایحه جذاب و منحصر بفردی نیز برخوردار بود و تبدیل به پرفروش ترین محصول شرکت شد. در سال 1920 این شرکت با سود حاصل شده تبلیغات گسترده و همه جانبه ای را سر گرفت و توانست محصول خود را در اکثر شهرهای استرالیا معرفی کرد. حال تابلوهای تبلیغاتی محصولات بهداشتی و مراقبتی شخصی رکسونا با شعار ((به شهر ما، شهر خوب رکسونا، خوش آمدید)) در اکثر شهرهای استرالیا دیده می شدند و مسابقاتی با عنوان Miss Rexona و Rexona Baby ترتیب داده شد که مجموعه این فعالیت‌ها تاثیر بسیار زیادی در گسترش شهرت این کمپانی داشتند. در اوایل دهه 1930 شرکت یونیلور ،کمپانی رکسونا را خریداری کرد، یونیلور کمپانی مادر خیلی از برندهای معتبر شامل سان لایت، داو، لوکس، سیگنال، کلیر و … به حساب می‌آید، و از آن سال به بعد محصولات رکسونا تحت لیبل برند یونیلور وارد بازار می‌شدند.

رکسونا بعد از 3 دهه شاهد تحولی عظیم بود. با پشتکار و حرکت رو به جلوی تیم رکسونا مام ضد عرق رکسونا برای اولین بار به کشور انگلیس صادر شد. این محصول جذاب بار دیگر مرغوبیت محصولات رکسونا را به رخ دیگر رقبا کشید. همین امر مبارک موجب شد تا رکسونا از سال 1960 محصولاتش را به سراسر جهان عرضه کن و به یک برند معتبر جهانی تبدیل شو.  اما این پایان اتفاقات خوش رکسونا نبود در اواسط دهه 1990، رکسونا به طور رسمی وارد دنیای بزرگ ورزش‌های حرفه‌ای شد و همکاری خود را با ورزشکاران و تیم‌های سرشناسی از جمله استفی گرف، آل بلکز، اسپرینگ بوکس، دارن برلکولت، میلز دایشر، بیر گریلز، دیوید نعلبندیان، توماس لوتوس و … آغاز نمود و بار دیگر این برند خوش نام بر سر زبان ها بود و فروش محصولاتش را افزایش داد. بعد از گذشت حدود 112 سال از تاسیس این برند موفق، کمتر کسی پیدا می‌شود که با نام رکسونا آشنایی نداشته و استفاده از این محصولات فوق العاده را تجربه نکرده باشد. شرکت بالاکا برای شما مشتریان عزیز، برترین و با کیفیت ترین محصولات برند رکسونا را  جهت خرید فراهم کرده است.